betistuta.com

Skip Navigation Links
Betistuta
Futbol
Basketbol
Voleybol
Hentbol
BuzHokeyi
BOYZ(F)
BOYZ(B)
Orandelli
Iletisim

<January 2017>
SunMonTueWedThuFriSat
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
IddaaSaatEv SahibiMSDeplasmanİYMS1MS0MS2IY1IY0IY20123467+IY1.51.52.53.5KGV1/10/12/11/00/02/01/20/22/2S
 00:00Nikaragua3 - 1Belize1-0521632393923235813629774219422923010600102331
 00:00KF FjallabyggdavVölsungur 411544334324134734624876940702019031155221570
 01:00Barnechea3 - 1Malleco Unido1-1391745293536323528520685233552511221530162760
 01:00Brezilya U200 - 0Sili U200-0552223384517184730525825835473320251520101360
 01:00Caledonia AIA0 - 3W Connection0-0301258284824223537625786643601514041104312168
 01:00St. Anns Ranger0 - 5San Juan Jablot0-327866205229133046102387785764151201710412269
 02:00Coquimbo Unido1 - 0Union La Calera1-05423224831222438353357650386437106318667866
 02:30Honduras1 - 1Kosta Rika1-0432532285517424017225583418322222051732171465
 03:00Ma Pau2 - 0Defence Force0-043948166816204533298056345910302292037864
 03:00Southern United1 - 3Waitakere Unite0-239358361351134533951877142583170021384769
 03:15Ekvador U204 - 3Kolombiya U201-2382933274924533313013473313332013442402112045
 04:00UAEM Potros4 - 1Lobos BUAP2-15919224638162345283237755325030224615248960
 04:10Independiente0 - 0Atletico Tucuma0-0501238314029374321022634121442422231200132463
 05:00Panama1 - 0El Salvador0-04834173850123144223236941254831170527326964
 05:00Correcaminos UA2 - 4Celaya0-149183335333132501802968401844281721156482068
 05:00San Francisco0 - 0Santa Gema0-0322148265618344618220664120511317071820301361
 06:00Alebrijes De Oa0 - 2Mineros de Zaca0-1462332352837312937340695340632888214124121262
18606:00Veracruz1 - 0Atlas1-057152843282935313313765493556321934104351983
 06:30Coras De Tepic0 - 0Tampico Madero0-0461936285022304327023704527472418201850221160
 06:36Cimarrones de S3 - 1Universidad Gua1-041144537342930541523370481659221526934182061
 08:00AIS U212 - 1Newcastle Jets 0-0236709296211303327368975596681170550254064
 08:00Central C. Mari0 - 3Sydney U210-138855155728113840113289835171122400820342063
 09:00Sydney (K)1 - 3Newcastle Jets 0-04925265325221634419468462505044406154361868
 09:00Casa Do Benfica1 - 1Cheng Fung0-01000053371116372126378468473253371100000019
 09:30Southern Distri1 - 0Kitchee0-038105234264021403443679523951261100845143267
 09:30Wofoo Tai Po1 - 1Eastern0-1358573520452134378457969455629601632153962
18709:35Wellington Phoe0 - 1Brisbane Roar0-043144333214624432843876543253291030106363374
 11:00Konyaspor U213 - 1Çaykur Rizespor0-150232740312921482383779523153351135153052362
18812:00Perth Glory2 - 1Melbourne Victo0-053123439273415414314685704470291665740122082
 12:00Akhisar Belediy2 - 3Kayserispor U211-14615393830331639395448464445131150383373061
 12:30Pegasus FC2 - 3Hong Kong Range0-151163342273123423054277533558311704106472266
 12:30Bursaspor U211 - 0Adanaspor U211-06818135832101845251243825337534817388227560
 12:30Kardemir Karabü0 - 2Galatasaray U210-24118412543331639341043846444622020201355102661
18913:00HIFK Helsinki2 - 2GrIFK0-16311265721222143325387957375445123681071887
 13:00Sampdoria U197 - 2Vicenza U190-0751015503020203335123280704758402410110043860
 13:00Pescara U193 - 0Sassuolo U192-050123933541331283472369594146212702122424961
 13:00Frosinone U192 - 1Atalanta U191-139105135402623433221877523352251225630311660
 13:00Salernitana U191 - 2Novara U190-133254215671833332851867473345825021855231360
 13:00Bohemians 19055 - 0Pribram3-06513234923282647234337444274337168881051770
 13:00Zbrojovka Brno3 - 3Skalica2-182810671816234532043775332485124244403960
 13:00Frydek-Mistek1 - 2Poprad0-254113535323318483224282573358281742940142260
19113:00Yeni Malatyaspo2 - 1Mersin Idmanyur1-06414224525302740312347350324837204485041867
19013:00Elazigspor2 - 2Manisaspor0-155143038313134451832766392142291953121262379
 13:00Fenerbahçe U21vMedipol Basakse 6010314529261937376358161444840163262362162
 13:00Gaziantepspor UvGençlerbirligi  342145214237194235335816039561515551152162762
 13:00Kasimpasa U21vTrabzonspor U21 44322439392318472963582583563311126215261662
 13:00Alanyaspor U21vBesiktas U21 37372730452525433202875533252231035275281760
 13:00Osmanlispor U21vAntalyaspor U21 421939294526265024029745324502615221622152362
 13:15Keflavik1 - 4Breidablik 23136413295819513003981553051101032880213777
19213:30Bugsasspor1 - 0Inegölspor0-04826262539363940137286131214522185119110101473
19513:30Tuzlaspor2 - 3Karsiyaka1-166122240263326532102374472152332010484051772
19313:30Kayseri Erciyes1 - 5Aydinspor 19230-3411543293536304225328705028501715841314152364
19413:30Menemen Belediy3 - 2Gümüshanespor1-0511435403129383325531624930522417831401061972
19613:30Çorum Belediyes1 - 124 Erzincanspor1-1552223443323354023226654025463416131765512105
19713:30Kizilcabölükspo1 - 0Beylerbeyi0-059162637372730462323170462552302421143261967
19813:30Kozan Belediyes1 - 0Sancaktepe Bele1-0361847413524333330337674733552690215410181663
10513:30Akhisar Belediy0 - 0Kayserispor0-0441937403525314123437694927502315481404122070
 14:00EstudiantesvBoca Juniors 56162842263231452403169472451341383123271978
 14:00Shillong Lajong2 - 1Minerva2-0491536274231314324240695526502420301450161842
 14:00Norwich City U11 - 2Southampton U181-055113416681610444061390764773133740113027462
 14:00Swansea City U10 - 0Leicester City 0-041184122698104936579062416973107153233261
 14:00Manchester Unit1 - 1Everton U181-0428501965161542358158566446311300353039862
 14:00IA Akranes6 - 1Grindavik3-1737206320172239354387861395148165541281272
 14:00Sakarya Kirkpin1 - 1Erokspor1-037115319354543381901957331943121764900173521
 14:00Bartinspor1 - 1Çekmeköy Bld Al0-060162455261823383183377584046401536104581048
 14:00Güzelorduspor1 - 11926 Bulancaksp1-16810225332152345283327750324738270463481060
 14:02Beyköy Bld.3 - 0Eskisehir Kurtu2-0471934432533324218824685326582614312850102238
 14:05DSK Shivajians1 - 1Churchill Broth1-043302730502025522302775482352231822252571644
 14:15Penafiel2 - 2Portimonense2-137293434313438431902862331952171168188681769
 14:30Dogan Türk BirlvGençlik Gücü SK 618315316309354313419176576544115064742046
 15:00Bonsucesso0 - 2Tigres Do Brasi0-1451739255223354518223653820382023021620201860
 15:00Tallinna Infone3 - 1Paide Linnamees2-1668274823292525437457565515840212145351869
19915:00FC Lahti1 - 1Haka0-07811116820133037302287055335150203772228114
 15:00Wolverhampton U2 - 5Manchester City1-342124686922162844111384705662235221132311161
10615:00Espanyol3 - 1Granada2-164142252232522482913578533054421716760615104
 15:00Juventus U194 - 0Udinese U191-0571330335017333730032675230423322201300151560
 15:00UMF SelfossvKV Vesturbaejar 59122946302425333482875594352331847810111761
 15:00Al Ittihad SC A1 - 1Al Jazira1-0521930384220444214020563314342821031722111664
 15:00Majd1 - 0Nawaeir0-0452431234730384419025623919502121002090141564
 15:00Hradec Kralove2 - 0MAS Taborsko1-05913285819232548225377546274842120774471763
 15:00Jablonec4 - 0Slovan Liberec2-0521732393131275319128734920443314321170131781
 15:00Znojmo1 - 2FK Pardubice0-16310274630242543239407552325237187464015965
20015:00Eskisehirspor3 - 2Balikesirspor1-05515294723302445292277653305832163983252271
 15:00Acharnaikos1 - 2Aris Saloniki1-234759303039384715017624315381815007110163360
 15:15Al Nabi Shayth2 - 2Racing Beirut1-043154334392732471832168392150182108852201862
 15:20Al Fateh2 - 1Al Watani0-0652114593563053152257033175541180717128460
20115:30Queens Park Ran1 - 1Fulham1-0382241293239146321237865222632410221760112878
10715:30Liverpool2 - 3Swansea City0-07810136423132334375427764425256182272148121
20215:30Rangers2 - 1Motherwell0-07610146121181652275318460325549168653175127
 15:30Maccabi Umm Al vTzeirey Turan 14680366311437436208669493101400603463135
 15:30PaphosvEN THOI Lakatam 49123925611417612021183502250173002122028946
 15:30Olympiakos Nico1 - 0Omonia Aradippo0-059113018641827452809735028551244021120171264
 15:30EN Parekklisias1 - 2PAEEK1-1481240216316284626020725626521531021220281161
 15:30Othellos AthienvAyia Napa 641522394516224135229785937433030031230111063
 15:40Al Raed3 - 0Al Jabalain2-07510154350726393051874523459264302102212361
 16:00Westerhausen9 - 0Hallescher FC4-04330273343233047203207037233030130317100131330
 16:00Ajman2 - 2Al Fujairah1-149133846243020294654380715168351204844102465
 16:00Ras Al Khaimah1 - 2Dubai0-236125224294823462563777543148131826732113965
 16:00Al Thaid2 - 1Masfut2-161731532323172647104783715759421543344131258
 16:00Palermo U190 - 4Internazionale 0-250941413326234431225774633483515001002152461
 16:00FH Hafnarfjordu3 - 0IB Vestmannaeyj3-0689234729241649324418455365836272255551476
 16:00Perak1 - 1Pahang0-05513324323332743245307347304633163277571974
 16:00Selangor FA2 - 0Pulau Pinang2-055192642312628432822972522955291766134471365
 16:00PBDKT T-Team1 - 1Sarawak0-0621721483518194328103881563857372124117211668
 16:00FELDA United1 - 0PKNS FC0-05913285223252142333327959365934154575691566
 16:00KelantanvMalacca United 60122844361918433452982623865292345832161065
 16:00Zebbug RangersvMqabba FC 4185119473421482833079523144162040900262461
 16:00Gudja UnitedvSwieqi United 35658369282333358137772434203122700392060
 16:00BirzebbugavMarsaxlokk FC 451045176914263033111674564451133020120034961
 16:00St. Andrews0 - 1Balzan Youths0-130125829314019463503581593548171024834223163
 16:00MsakenvStade Tunisien 6217212569640402001060302038184102180016560
10816:00Atiker Konyaspo2 - 1Çaykur Rizespor1-162122647302324542113276482257382113771111283
20416:00Iraklis Thessal1 - 1Veria0-04923284034254052611760258403212341862111380
 16:05Dibba Al Fujair4 - 3Banni Yas3-1541630453421144837231865838523616031242131365
 16:15Kazma0 - 1Al Nasar0-06313244825272930329347157415141148295291279
 16:25Al Ahli4 - 2Al Arabi3-044114536313216384164284684661301301942172469
 16:30CA Batna3 - 0Olympique Medea2-057271634511553406084721635272703262051162
 16:30Llanfair UnitedvCefn Druids 184771766171944298158163374611110052063959
 16:30CapellevJong Almere Cit 48114131561312354772588675368192622112428660
 16:30Jong AZ2 - 0Kozakken Boys1-0561232293536743401037936850652421801052111860
 16:30GVVV1 - 4Excelsior Maass1-13717462362153048220870432241132123162232963
 16:30Katwijk0 - 2BVV Barendrecht0-0521335216019244625616766031571434231310221268
 16:30Robur Siena U191 - 1Livorno U190-052543296382343287107756344921302052236261
 16:30Brescia (K)2 - 1Mozzanica (K)0-160142633491914394072786694751302731761141070
 16:30Res Roma (K)3 - 2Verona (K)2-1381448215227272929163073634441161933832252163
 16:30Zaccaria (K)vChieti (K) 28225020651512324882588825760151222137340760
 16:30Tavagnacco (K)1 - 4Firenze (K)0-245193633392893348104291745852232207473132069
 16:30Mantova1 - 1Sambenedettese0-0251461185428274030318734733531113001524332260
 16:30Lecce3 - 1Melfi2-173161154202535422302965472342531420109001162
 16:30Nuova Cosenza2 - 3FC Matera1-1551333432235354416529654521