betistuta.com

Skip Navigation Links
Betistuta
Futbol
Basketbol
Voleybol
Hentbol
BuzHokeyi
BOYZ(F)
BOYZ(B)
Orandelli
Iletisim

<January 2017>
SunMonTueWedThuFriSat
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
SaatEv SahibiMSDeplasmanIYLigMS1MS2MSBSIYBSMSTG1MSTG2IYTG1IYTG2
01:00Blumenau W66-61Santo Andre W27-33Brazil  61-6435-2851495743
02:00Sampaio W71-58Presidente Venceslau W28-37Brazil  71-6137-2953475446
02:00Cape Breton Highlanders87-105Saint John45-45Canada  108-10352-4652485248
02:00Northern Arizona101-106Austin Toros Spurs46-52USA1.552.30106-9954-4751495149
02:30Welcome92-88Union Atletica41-40Uruguay1.333.0081-8132-4449514654
02:30Akron70-63Eastern Michigan38-28USA1.492.6876-6737-3152485248
03:00Instituto de Cordoba89-60Atenas43-23Argentina1.313.1990-7344-3755455545
03:00Saint Marys101-70Cape Breton44-35Canada  90-8049-2952485941
03:00Niagara River104-101Island Storm55-57Canada  98-11540-6147534159
03:00Windsor86-88KW Titans42-37Canada  103-10146-5250504852
03:00Orlando Magic112-96Milwaukee Bucks59-55USA2.371.6095-11449-5747534753
03:00Philadelphia 76ers93-92Portland Trail Blazers43-56USA2.151.71102-10854-5449515050
03:00Charlotte Hornets113-78Toronto Raptors55-48USA1.831.9799-11151-5447534852
03:00Wright State106-88Detroit60-38USA1.273.8262-6829-3349514951
03:00Quinnipiac95-90Canisius47-32USA2.411.5868-8332-4248524654
03:00Northern Kentucky70-79Oakland42-38USA2.441.5764-7031-3249514951
03:00Monmouth82-71Manhattan33-34USA1.078.3886-5943-2656445743
03:00Iona96-89Fairfield47-35USA1.204.5881-6136-3453475149
03:30Penarol73-69Gimnasia35-29Argentina1.502.4384-7739-3650505050
03:30Regatas95-83Atletico Echague Parana50-36Argentina1.039.2997-7046-3154465446
04:00McMaster68-71York30-35Canada  85-6740-3055455545
04:00Algoma47-89Windsor17-45Canada  71-8332-3948524852
04:00Carleton90-54Guelph46-22Canada  102-5849-2458426040
04:00University of Ottawa89-60Lakehead49-31Canada  79-6533-3650504852
04:00Laurentian66-69Nipissing30-24Canada  79-7239-3353475446
04:00Bishops61-70UQAM25-35Canada  85-5847-2559416337
04:00Brock77-63Queens41-30Canada  67-8335-3746544852
04:00Atlanta Hawks102-93Chicago Bulls65-36USA1.542.49103-9951-5251495050
04:00Memphis Grizzlies107-91Sacramento Kings49-42USA1.263.87102-9854-4651495347
04:00New Orleans Pelicans114-143Brooklyn Nets54-66USA1.175.07117-9760-4853475347
04:00Houston Rockets108-125Golden State Warriors57-62USA2.781.45103-11956-5648525050
04:00Brown74-75Yale40-28USA3.131.3767-8033-3548524951
04:00Wisc. Green Bay89-92Youngstown State45-43USA1.145.8782-6341-2653475545
04:00Wisc. Milwaukee63-62Cleveland State24-34USA1.881.9371-6234-2852485248
04:30Dallas Mavericks98-98Utah Jazz41-46USA2.881.4292-10549-5149515050
04:30Long Island Nets104-111Raptors 90551-56USA2.641.4596-11747-5946544555
05:00Brandon95-91Regina40-42Canada  82-8441-3452485644
05:00Fuerza Regia79-70Abejas44-40Mexico1.048.8696-6746-3156445743
05:00La Union87-76Aguada48-37World1.712.040-00-050505050
06:00Calgary82-69Saskatchewan45-37Canada  88-7442-3453475446
06:00Trinity Western76-108Manitoba29-57Canada  70-10334-4644564753
06:00Alberta71-73UFV34-34Canada  81-7836-4349514357
06:00Mount Royal60-81UBC33-42Canada  72-9036-4146544852
06:30Los Angeles Lakers108-96Indiana Pacers51-53USA2.401.58102-11155-5449515149
07:00Victoria58-76Lethbridge31-40Canada  81-7338-3452485248
07:15Soles100-77Correcaminos de Colon49-37World1.145.140-00-050505050
09:00Adelaide Lightning W58-85Dandenong W25-49Australia3.371.2860-8834-4444564654
09:00Sydney W90-78Perth Lynx W42-43Australia1.732.0074-8636-4745554357
09:00Tochigi Brex72-60Brave Thunders43-28Japan1.512.4876-7839-3252485545
09:00Chiba74-68SeaHorses Mikawa34-37Japan2.041.7184-7937-4050504852
09:30Brisbane88-71Melbourne Utd41-32Australia2.791.4182-9141-4650504951
10:00Aspac Jakarta67-79NSH Jakarta35-32Indonesia1.0011.65105-4754-1560406436
11:00Canberra W77-63Bendigo W35-37Australia1.841.8871-7734-4247534555
11:00Osaka55-55Akita25-34Japan1.532.4071-7838-3449515149
11:00Alvark98-66Yokohama47-29Japan1.096.2884-7241-3253475446
11:00Samsung Blue Minx W65-74S-Birds W32-39South Korea1.402.7566-6231-3150504951
11:30Adelaide87-73Sydney45-37Australia1.362.9796-7949-4052485347
12:00Hangtuah81-91Surabaya33-57Indonesia1.542.260-00-050505050
12:00Kyoto81-83NeoPhoenix38-47Japan2.551.4772-7636-3750505149
12:00Hokkaido84-74Shiga42-36Japan1.672.1078-7240-3552485347
12:00Niigata83-69Diamond Dolphins37-27Japan1.891.8376-8038-3551495347
12:00Toyama88-87Okinawa36-32Japan3.711.2474-8435-4249514753
12:00Sun Rockers80-84Sendai35-45Japan1.154.9986-6738-3554465149
12:00Global Port100-106San Miguel Beermen50-51Philippines2.411.5193-8950-3752485644
13:00BGEU-RCOR62-59Prinemane39-30Belarus  69-8032-4548524555
13:00Grodno119-56Brest58-28Belarus  116-5164-2262386733
13:00Gomel91-72Impuls45-36Belarus  53-10026-5139613961
13:00Astana82-105Zenit Petersburg39-58Europe4.611.1772-9636-4644564456
14:00Basket Flames W Gratkorn W Austria  57-7031-3345554753
14:00Tsmok? Minsk II63-89Rubon41-44Belarus  79-7040-3452485347
14:00Latvia U16 W46-60Tallinn University W30-32Europe  37-11921-4926743961
14:00Satria Muda85-66Satya Wacana45-30Indonesia1.0114.000-00-050505050
14:00Osmaniye Genclik W75-60Girne Univ. W35-28Turkey1.352.9476-7137-3653475248
14:00Adana Aski W75-82Istanbul Univ. W37-42Turkey1.362.8972-6839-3451495347
14:00Izmir Buyuksehir Belediyesi54-61Dagcilik23-24Turkey  67-7034-3448524753
14:00Yalova Bld.88-66Final Spor47-31Turkey1.372.9578-7338-3851495050
15:00Lappeenranta W74-65Vega 1/Liepaja W36-37Europe1.662.1051-6622-3441594159
15:00Pertevniyal62-61Istanbulspor41-28Turkey2.731.3870-8034-4349514753
15:00Bursaspor78-78Afyon Belediye39-36Turkey1.821.8579-7237-3852485149
15:30Mersin BK W66-76Galatasaray W36-43Turkey8.691.0460-7531-3845554357
16:00Bakken Bears102-64Horsholm51-35Denmark1.039.3385-7447-3351495644
16:00Aabyhoj W50-67Horsholm W33-38Denmark2.851.3857-6722-3847534060
16:00Nizhny Novgorod74-81VEF Riga44-45Europe1.233.8083-9046-4048525248
16:00TTT Riga 2 W76-65Tartu University/Kalev W38-32Europe  50-7129-3441594456
16:00Pelita Jaya CLS Knights Indonesia1.532.310-00-050505050
16:00Kibirkstis W96-38Ruta W54-19Lithuania1.0111.5077-5835-3255455248
16:00Besiktas W68-54Mersin BB W39-21Turkey1.442.5877-6241-3252485248
16:00Tofas80-86Pinar Karsiyaka35-37Turkey1.532.4482-7249-3253475842
16:00Kepez Bld. Karesi Spor Turkey  68-7238-2948525050
16:00Yesilyurt80-70Ormanspor Genc Ankara39-35Turkey  63-7632-3748524852
16:00Turk Telekom79-58Gelisim Koleji42-32Turkey1.184.3183-7441-3949514753
16:00Mugla Orman76-91Samsun34-55Turkey4.951.1366-8335-3946544852
16:15Panionios Larissas 1928 Greece  80-6246-2553475941
16:30Lemvig W66-73Amager W28-46Denmark2.201.6267-6940-2851495743
16:30Socar Spor85-69Ankara D.S.I.39-41Turkey1.115.3698-6150-2860406337
17:00Irakleio Amyntas Greece  59-8229-4345554357
17:00Killester Belfast Ireland1.422.680-00-050505050
17:00Lietkabelis Siauliai Lithuania1.0015.0398-6145-3359415842
17:00Kaunas W Vilkmerge W Lithuania1.0111.0090-5444-2759415842
17:00Delikatesas Joniskis Zalgiris Kaunas 2 Lithuania1.622.1972-8138-3848525050
17:00Suduva-Mantinga Sakiai Vytis Lithuania  92-6746-3653475248
17:00Nafta Univers. Perlas Lithuania  80-7539-3952485149
17:00Jazz Ktu Kaunas Ezerunas Lithuania1.981.7568-8135-4148524852
17:00Mazeikiai Triobet Jonavos Lithuania1.243.7079-7341-3751495149
17:00Ulriken W Hoybraten W Norway  83-4948-2458426139
17:00Siedlce W Sleza Wroclaw W Poland11.311.0152-8625-4543574357
17:00IK EOS Lund W Alvik W Sweden2.851.3862-7232-3547534852
17:00Gaziantep Istanbul BB Turkey1.263.6776-7740-3847534852
17:00Fenerbahce Ankara Kolejliler Turkey1.0017.81103-6049-3259415842
17:00Bolu Spor Kayseri Melikgazi Turkey  75-5939-2753475545
17:00Efe Spor Mersin Buyuksehir Turkey  73-7639-3450505446
17:00Duzce Belediye Akhisar Belediye Turkey2.161.6175-7334-4050504654
17:00Cherkaski Mavpy BC Dnipro Ukraine2.731.410-00-050505050
17:00MBC Nikolaev Khimik Ukraine3.591.260-00-050505050
17:30Maia Lusitania Portugal1.552.2879-7942-3552485644
17:45Al Shamal Al-Rayyan Qatar3.931.2174-9733-5045554357
18:00Audentese Rakvere Tarvas Estonia8.661.0573-9335-4948524753
18:00Media/Rapla W Dynamo Kursk II W Europe  69-7323-4952483763
18:00BC Nokia Kauhajoen Karhu Finland1.761.9778-8240-3649515149
18:00Espoo Team W Forssan Alku W Finland1.712.0072-7335-3649514951
18:00Kouvottaret W Vimpelin Veto W Finland1.452.6078-6736-3452485149
18:00Machites Kavala Greece  62-8228-4443574159
18:00Iraklis Faros Keratsini Greece  80-6842-3351495347
18:00Pagrati Holargos B.C. Greece  70-7339-3650505149
18:00Ethnikos Piraeus Douka Greece  76-7936-4251494852
18:00Psychikou Arkadikos Greece  79-7244-3052485644
18:00AEL 1964 B.C. Aiolos Astakou Greece  74-6936-3552485149
18:00Trikala Aris Greece3.751.2673-8028-4949514357
18:00PAOK Lefkadas Greece1.077.7383-7045-3453475545
18:00G.S. Kymis Lavrio Greece1.333.2179-7041-3553475446
18:00AEK Athens Apollon Patras Greece1.0114.8088-5851-2660406634
18:00Rethymno Kolossos Rhodes Greece1.313.3376-7539-3850505050
18:00Eurobasket Roma Tortona Italy1.382.8385-7041-3453475248
18:00Neptunas Lietuvos Rytas Lithuania1.891.8173-7836-3850505050
18:00Froya Ammerud Norway1.058.4889-5937-3357435347
18:00Olimpic Baia Mare Cluj Napoca Romania17.251.0057-11226-6237633268
18:00Udominate Umea W Mark Basket Marbo Kinna W Sweden1.0214.0090-4748-2258426238
18:00Uppsala W Telge W Sweden7.901.0746-8526-4242584555
18:00Visby W Lulea W Sweden6.801.0955-9225-5542583664
18:00Norrkoping W KFUM Ostersund W Sweden1.582.2452-8725-4541593961
18:00Trabzonspor Usak Sportif Turkey1.253.7888-7049-3156445941
18:00FMV Isikspor Adanaspor Turkey  83-5837-3256445347
18:00Eskisehir Sakarya BB Turkey1.951.7473-7335-3751495050
18:00Texas Legends Santa Cruz Warriors USA1.632.14111-11055-5350505050
18:04Boras Norrkoping Sweden1.452.5971-8037-3949514951
18:30Pecsi VSK Szolnoki Olaj Hungary2.401.5183-7742-3850505050
18:30Njardvik W Snaefell W Iceland2.671.4164-7531-3847534654
18:30Keflavik W Grindavik W Iceland1.048.7076-5640-2755455644
19:00Villach Mistelbach Austria  69-8234-4645554357
19:00Flamengo Franca Brazil1.067.3495-6644-3157435644
19:00Lukoil Academic Spartak Pleven Bulgaria1.0011.4093-7043-3955455248
19:00Academic Bultex Yambol Bulgaria1.039.44100-6449-3359415743
19:00Balkan Levski Bulgaria1.0210.87107-5857-2663376535
19:00Rilski Sportist Beroe Bulgaria1.632.1570-9240-4546544852
19:00Split Cedevita Croatia4.351.1882-8145-3350505446
19:00Nymburk Svitavy Czech Republic1.0013.0091-6247-3057435842
19:00Handicap Brno W Karlovy Vary W Czech Republic1.472.4560-7936-3649515347
19:00Igokea Crvena zvezda mts Europe6.651.0971-8331-4548524555
19:00Pelister Vardar FYR of Macedoni1.263.6379-6235-3655454852
19:00Cegledi W Ujbuda BEAC W Hungary1.0210.0088-6357-2454466436
19:00Moycullen Tralee Warriors Ireland2.581.4571-8638-3942584258
19:00Trepca Vellaznimi Kosovo  107-5956-2962386238
19:00Sutjeska Ibar Rozaje Montenegro  64-7831-4445554159
19:00Kongsberg Miners Nidaros Jets Norway1.0213.64103-6450-3356445545
19:00Leszno Legia Poland5.001.1468-7729-4549514258
19:00Nysa Klodzko Kotwica Kolobrzeg Poland  63-7734-3747534951
19:00Sosnowiec W Torun W Poland9.251.0452-9026-4841593862
19:00Wisla Can-Pack W Ostrow Wielkopolski W Poland1.0111.5085-4945-2360406436
19:00Electrico FC Oliveirense Portugal4.631.1661-9236-4343574753
19:00Ovarense Sampaense Portugal1.058.1591-6852-2758426436
19:00CSU Sibiu Dinamo Bucharest Romania1.125.6387-7248-3453475644
19:00Beovuk Konstantin Serbia1.204.0181-7544-3551495545
19:00Slovan Bratislava W Piestanske Cajky W Slovakia12.751.0145-8426-4443574753
19:00Jezica W Athlete Celje W Slovenia  39-9120-5138623664
19:00Lugano Tigers Swiss Central Basket Switzerland1.0310.1887-6149-2558426337
19:00Pully W Riva Basket W Switzerland  65-6136-2550505644
19:30USK Prague Pardubice Czech Republic2.281.5674-8036-4247534753
19:30Valmiera/ORDO Borisfen Europe1.0016.67108-5250-2562386337
19:30Miskolc W Vasas Csata W Hungary1.115.7566-6934-3449515050
19:30Skallagrimur W Stjarnan W Iceland1.492.4471-6441-2953475743
19:30Ironi Nahariya Hapoel M. Jerusalem Israel2.221.5976-8237-4748524555
19:30Poznan Siedlce Poland1.402.7581-6038-3456445248
19:30Poprad W Nitra W Slovakia1.352.9268-5641-2653475842
19:30Grosuplje W Janina W Slovenia1.662.1065-5535-2853475545
19:30Fribourg Olympic Lausanne Basket Switzerland1.039.88100-6450-3258425743
19:30Bellinzona W Helios VS W Switzerland  43-9721-4737634060
19:45El Jaish Al Khor Qatar  110-5655-2562386436
20:00Bosnjak Zrinjski Mostar Bosnia and Herz  59-9224-5544563961
20:00Kakanj Siroki Bosnia and Herz  77-9137-5242583763
20:00GKK Sibenik Alkar Croatia1.0112.18105-6963-2557436436
20:00Osijek Zabok Croatia1.263.4798-6251-3058426139
20:00Gorica Jolly Sibenik Croatia9.021.0464-9626-5242583862
20:00Apollon Apoel BC Cyprus9.501.0366-7428-4548524357
20:00Decin Kolin Czech Republic1.233.8082-7141-3752485149
20:00Opava Prostejov Czech Republic1.125.5192-7348-3854465446
20:00Jindrichuv Hradec Usti n. Labem Czech Republic1.771.9484-7645-3851495347
20:00Ohrid Feni Industries FYR of Macedoni5.631.1156-8929-4743574159
20:00MTK Budapest W PEAC-Pecs W Hungary7.171.0754-7723-4241593763
20:00PINKK-Pecsi W Euroleasing Sopron W Hungary  58-8129-4445554357
20:00Soproni KC Kaposvari Hungary1.512.4083-7742-3653475347
20:00Atomeromu SE Paks Szombathely Hungary2.101.6575-8531-5048524258
20:00Alba Fehervar Zalakeramia Hungary1.253.5985-7946-3651495347
20:00Jaszberenyi MAFC Hungary1.253.5575-8439-3847534951
20:00Valur W Haukar W Iceland1.283.3674-6643-2852485941
20:00Rahoveci Kerasan Prishtina Kosovo1.039.5080-9353-3645555941
20:00Valga Jurmala Latvia2.261.5879-7642-3453475842
20:00Alytaus Dzukija Pieno Zvaigzdes Lithuania2.291.5570-8132-4646544456
20:00Lovcen Cetinje Danilovgrad Montenegro1.058.2557-7634-3641594654
20:00Gliwice Pogon Prudnik Poland  79-7639-3951494951
20:00GKS Tychy Lancut Poland  72-7536-3848524753
20:00Siarka Lublin Poland1.821.9081-8040-4049515050
20:00Polpharma Starogard Gdynia Poland1.303.2883-7138-3952485050
20:00Krosno Czarni Slupsk Poland1.492.4883-7144-3554465644
20:00Vrsac KK Dunav Serbia1.125.2184-6946-3252485644
20:00KK Metalac KK Dynamic Serbia6.431.0870-8335-4347534753
20:00BC Prievidza BK Nitra Slovakia1.0013.58115-5357-2664366436
20:00MBK Handlova BK Svit Slovakia1.532.3876-8738-4446544654
20:00Kosice Spisska Nova Ves Slovakia1.0113.27101-6552-3156445842
20:00Inter Bratislava MBK Komarno Slovakia1.362.9589-7144-3554465446
20:00Araberri Leyma Coruna Spain1.472.5182-7938-4152484951
20:00IDK Gipuzkoa W Perfumerías Avenida W Spain7.901.0658-7234-3347535149
20:00Notre Dame Syracuse USA1.293.5984-6441-2953475545
20:00Belmont Tennessee Tech USA1.088.1278-6839-3151495347
20:00Purdue Penn State USA1.088.0075-6437-3051495149
20:00Rutgers Nebraska USA2.131.7268-6931-3249514852
20:00Florida Vanderbilt USA1.107.0479-6336-3152485050
20:00Villanova Providence USA1.0411.3480-5635-2854465347
20:00Boston College North Carolina USA10.371.0465-8430-4247534654
20:00Texas A&M Georgia USA1.492.6367-7433-3449514951
20:00Radford High Point USA  72-6537-2852485446
20:15Prometheus Panathinaikos Greece10.961.0359-9431-4442584456
20:15Bembibre W Univ. Ferrol W Spain1.432.6465-7333-4048524654
20:30Chalon/Saone Dijon France1.068.2885-6746-3055455842
20:30Avides Rotenburg W Halle W Germany1.512.4061-7232-3547534951
20:30UCC Assigeco Piacenza Verona Italy1.841.8677-6737-3553475248
20:30Gran Canaria MoraBanc Andorra Spain1.145.5898-6750-3158426040
20:30Gran Canaria MoraBanc Andorra Spain1.145.5898-6750-3158426040
20:30Gernika Bizkaia W Gran Canaria W Spain1.058.6669-6537-2651495446
20:30Fort Wayne Mad Ants Maine Red Claws USA1.771.95109-10259-4952485347
20:30Massachusetts Fordham USA1.204.5880-5538-2755455545
21:00Gradanski Bosna Bosnia and Herz  71-8533-5049514357
21:00Leotar Trebinje Spars Sarajevo Bosnia and Herz  77-8535-5051494654
21:00Partizan FMP Beograd Europe1.174.6681-7737-4050504852
21:00Kozuv Kumanovo FYR of Macedoni1.502.4578-7438-3953475248
21:00Bad Aibling W TV Saarlouis W Germany2.281.5688-5248-2858425743
21:00Hanau Ehingen Germany1.154.8674-7233-3951494753
21:00Chemnitz Koln Germany1.213.9175-7239-3350505248
21:00DCU Saints Eanna Ireland1.562.280-00-050505050
21:00Bashkimi Sigal Prishtina Kosovo2.201.6283-7242-3255455941
21:00Primorje Tivat Montenegro  59-8030-4147534753
21:00Bydgoszcz Inowroclaw Poland1.662.1072-8239-3847535050
21:00Vitoria Galitos Portugal1.642.1282-6746-2955455941
21:00SCM Craiova CSM Oradea Romania2.951.3565-8533-4047535050
21:00ZKK Domzale W Triglav W Slovenia  31-8816-4631693070
21:00Rogaska Tajfun Sentjur Slovenia1.323.1273-6734-3352485149
21:00Sencur Zlatorog Lasko Slovenia5.621.1271-7938-3946544753
21:00Geneva Lions BC Boncourt Switzerland1.058.5693-6553-2956445941
21:00Neuchatel Regio Basel Switzerland1.076.9697-6045-3360405743
21:00South Florida Tulsa USA3.311.3458-7733-3547534852
21:00IUPUI Denver USA1.522.5473-7738-3549515149
21:04Nassjo Sodertalje Sweden3.211.3067-8534-4445554357
21:15Maccabi Rishon Maccabi Kiryat Gat Israel1.164.7481-7143-3651495149
21:30Sloboda Mrkonjic Grad Bosnia and Herz  78-7138-3554465149
21:30Freiburg W Wasserburg W Germany  47-9726-4938624357
21:30Kirchheim Dresden Titans Germany  92-6546-3257435743
21:30Mitteldeutscher Essen Germany1.0210.7689-7652-2954466040
21:30Hamburg Baunach Germany1.096.2770-7839-3547535050
21:30Zwolle Donar Groningen Netherlands3.061.3364-8431-4446544456
21:30Alstom Krakow Spojnia Poland  73-7737-3948524753
21:30Sloga Subotica Serbia2.271.5568-7834-4148524654
21:30Karlovka Bratislava MBK Lucenec Slovakia1.253.6683-7840-4252484951
21:30Ilirija W Maribor W Slovenia1.096.5073-5942-2751495644
21:30Deportivo CREF W Quesos El Pastor W Spain2.361.5259-7833-3746544852
21:30Central Michigan Miami (Ohio) USA1.283.6679-7140-3251495347
21:30Army Navy USA1.951.8667-6930-3249514951
21:45Cadi La Seu W Zaragoza W Spain1.472.5359-7234-3350505446
22:00Skrljevo Zagreb Croatia2.271.5673-8336-4247534555
22:00Union Hainaut W Nantes W France2.681.4180-5941-3156445545
22:00Lattes Montpellier W ESB Lille W France1.572.2468-7032-3750504753
22:00Mondeville W Bourges W France3.501.2666-7442-3246545347
22:00Nanterre Cholet France1.135.7082-6832-4051494555
22:00Le Mans Gravelines-Dunkerque France1.432.7475-8037-4051495050
22:00Orleans Lyon-Villeurbanne France2.301.6065-7925-4645553961
22:00Nancy Pau-Orthez France2.071.7268-8235-4445554456
22:00Vichy Evreux France1.452.5874-7841-3748525050
22:00Boulazac Aix Maurienne France1.253.6377-7438-3651495446
22:00Maccabi Tel Aviv Hapoel Tel-Aviv Israel1.213.9983-7846-3552485545
22:00Amsterdam Weert Netherlands1.144.9477-8141-3548525149
22:00Leiden Dukes Netherlands1.213.9777-7236-3751494951
22:00Obradoiro CAB Tenerife Spain2.681.4662-9130-4442584258
22:00Surrey Scorchers Leeds Force United Kingdom1.243.65101-7245-4258425545
22:00Virginia Georgia Tech USA1.0313.2173-5034-2354465446
22:00DePaul Butler USA6.201.1462-8328-4046544555
22:00Texas Tech Oklahoma State USA1.373.0983-6933-3949514654
22:00Delaware Towson USA2.971.3971-6533-3151495248
22:00Kansas Texas USA1.0410.7387-5847-2456445941
22:00Harvard Dartmouth USA1.088.1871-6335-2652485446
22:00Florida State Louisville USA1.612.3371-7333-3450505050
22:00Colgate Loyola Maryland USA  64-7432-3248525050
22:00Bucknell Boston U. USA  73-6837-2950505347
22:00St. Peters Niagara USA1.184.8173-6235-2753475446
22:00Western Carolina Mercer USA3.531.3069-6927-3750504753
22:00NC State Wake Forest USA1.831.9876-7433-3949514654
22:00Oklahoma Iowa State USA1.861.9469-7740-3250505446
22:15UBI Graz W Duches BK W Austria  45-6721-3344564654
22:15Michigan Illinois USA1.263.9178-6336-3251495050
22:15Georgia State Coastal Carolina USA1.283.7074-7233-3550504951
22:30Willebroek Liege Belgium1.154.7494-7242-3954465149
22:30Oostende Spirou Charleroi Belgium1.096.1688-7646-3752485149
22:30Belfius Mons Okapi Aalstar Belgium1.682.0884-7439-3954465050
22:30Antwerp Giants Limburg Belgium1.135.0788-7646-3752485347
22:30Leuven Bears Brussels Belgium2.141.6474-8739-4146544753
22:30Oldenburg Frankfurt Germany1.293.5079-7831-4847534159
22:30Tubingen Jena Germany1.542.4483-7646-3552485545
22:30Buffalo Western Michigan USA1.402.9773-7134-3550504951
22:30Creighton Marquette USA1.422.9382-7337-3951494951
22:30Duquesne Rhode Island USA4.271.2258-7425-3947534456
22:30Bowling Green Ball State USA2.181.7071-8030-4048524753
22:45Mantova Virtus Segafredo Bologna Italy1.811.8973-8233-4547534357
22:45Leicester Riders Cheshire Phoenix United Kingdom1.039.0692-7343-3753475248
23:00Waterloo Ryerson Canada  50-10825-4837633961
23:00Laurier Toronto Canada  66-8634-4047534951
23:00Cibona Union Olimpija Europe1.372.9182-7243-3452485347
23:00Rio Grande Valley Vipers Iowa Energy USA1.115.78121-10665-4653475743
23:00Missouri State Bradley USA1.116.7674-6341-2353475545
23:00St. Francis (PA) Central Connecticut State USA  80-6143-2453475545
23:00Wichita State Indiana State USA1.0215.8284-5742-2554465545
23:00Western Illinois North Dakota St USA2.361.6069-7433-3548524753
23:00Gardner Webb Presbyterian USA  94-5145-2456445545
23:00North Dakota Idaho State USA1.107.1485-6138-3154465248
23:30Sacred Heart Wagner USA  60-7830-3747534654
23:30Missouri Ole Miss USA2.311.6368-7534-3249515050

Tahmin Üretilen Maç Sayısı: 323, Oynanan : 91, Yön:48, Skor : 0, Başarı : %52.7
Bahis oynayan tüm bireyler, bulunduğu ülkenin kural ve yasalarından sorumludur