betistuta.com

Skip Navigation Links
Betistuta
Futbol
Basketbol
Voleybol
Hentbol
BuzHokeyi
BOYZ(F)
BOYZ(B)
Orandelli
Iletisim

<February 2017>
SunMonTueWedThuFriSat
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011
SaatEv SahibiMSDeplasmanLigMSBSMSTG1MSTG2MS1MS0MS2
00:00Academico W23 - 22Joana-Maia WPortugal-1a Divisao Women21 - 2346542.338.671.80
00:00Arsenal27 - 45PortoPortugal-Andebol 124 - 313565   
06:00Busan W-Guangzhou City WSouth Korea-1st League Women33 - 1865351.0817.007.75
08:00Chungnam Athletic-Incheon CitySouth Korea-1st League14 - 2740602.809.001.55
10:00Colorful Daegu W-Wonderful Samcheok WSouth Korea-1st League Women19 - 1753474.269.881.28
12:00Unirea Slobozia W-Ramnicu Valcea WRomania-Liga Nationala Women24 - 2538622.6810.101.58
12:00CSM Roman W-Corona Brasov WRomania-Liga Nationala Women32 - 2159411.3711.733.42
12:00UOR No.2 Moscow-St. PetersburgRussia-Superleague24 - 294159   
12:30Karvina-ZubriCzech Republic-Extraliga28 - 3047533.419.621.40
12:30Zalau W-Dunarea Braila WRomania-Liga Nationala Women31 - 2059411.839.462.21
13:00Bistrita W-Magura Cisnadiei WRomania-Liga Nationala Women23 - 3043571.589.872.69
13:00Yozgat Bozokspor SK-BesiktasTurkey-Superlig23 - 324159   
14:00Latgols-Celtnieks RigaLatvia-SynotTip Virsliga31 - 3150501.5510.002.75
14:00Jurmalas-Latvia U18Latvia-SynotTip Virsliga24 - 363862   
14:00Merzifon-Bursa Nilufer BelediyesporTurkey-Superlig29 - 225842   
14:45Soder W-Lidingo WSweden-Allsvenskan Women27 - 1953471.1912.545.06
15:00Levski Sofia-NSA SofiaBulgaria-A RHG20 - 354258   
15:00Sviesa (Ltu)-Cocks (Fin)Europe-Baltic League18 - 313763   
15:00Zagnos-Aziziye BelediyesiTurkey-Superlig28 - 2651493.0012.001.45
15:00Antalyaspor-GoztepeTurkey-Superlig18 - 3435652.1511.001.85
15:30DHG W-Fredericia WDenmark-1. Division Women23 - 264654   
16:00Osam Lovech-Lokomotiv GornaBulgaria-A RHG29 - 235743   
16:00Stavropol W-Krasnodar WRussia-Superleague Women16 - 393169   
16:00Kristianstad W-Boden WSweden-SHE Women33 - 2160401.1713.645.80
16:15Skanela W-KFUM Lundagard WSweden-Allsvenskan Women36 - 1665351.1514.135.63
16:30Nyborg-SydhavsoerneDenmark-1. Division22 - 3034664.7314.521.22
17:00Otterup-Korsor/TaarnborgDenmark-1. Division32 - 1958421.1912.105.56
17:00Roskilde W-VSH WDenmark-1. Division Women29 - 216040   
17:00Pylaias-PanelliniosGreece-Greek Cup26 - 225050   
17:00Constanta-VasluiRomania-Liga Nationala28 - 2362381.2313.044.79
17:00Rotweiss Thun W-KV Basel WSwitzerland-SPL Women28 - 206139   
17:00Beykoz Belediyespor-TrabzonsporTurkey-Superlig33 - 245644   
18:00Chambery Savoie-SelestatFrance-Coupe de France26 - 2750501.0518.4910.54
18:00Leverkusen W-Metzingen WGermany-1. Bundesliga Women22 - 2940606.9517.651.10
18:00ASK/LSPA-VainodeLatvia-SynotTip Virsliga30 - 305644   
18:00Stord-KristiansandNorway-1. Division25 - 2645552.6910.211.57
18:00Skanela-HelsingborgSweden-Allsvenskan30 - 2652482.179.131.86
18:00Eskilstuna W-Sparvagens WSweden-Allsvenskan Women27 - 1956441.459.583.08
18:15Alstermo-VarbergSweden-Allsvenskan31 - 2651491.5510.372.74
18:30Drott-TumbaSweden-Allsvenskan27 - 3246541.6510.632.49
18:50Esbjerg W-Midtjylland WEurope-Champions League Women22 - 3440603.5710.001.40
19:00Frydek-Mistek-HraniceCzech Republic-Extraliga29 - 2352481.509.093.02
19:00Hurry-Up (Ned)-Povazska Bystrica (Svk)Europe-Challenge Cup13 - 402575   
19:00St. Gallen (Sui)-Sala (Svk)Europe-Challenge Cup21 - 3725751.3214.003.60
19:00Fleury Loiret W-Nantes WFrance-Division 1 Women16 - 2336641.999.142.00
19:00Issy W-Chambray Touraine WFrance-Division 1 Women23 - 2545551.1415.825.87
19:00Sandnes-Haslum ILNorway-1. Division30 - 2353471.3012.263.84
19:00Haugaland-NotteroyNorway-1. Division25 - 2833673.2211.451.41
19:00Naerbo-HerkulesNorway-1. Division35 - 2067331.1315.356.28
19:00Gdansk W-Start Elblag WPoland-Superliga Women25 - 2747532.8910.131.51
19:00Veplas Velenje W-Aklimat Ptuj WSlovenia-1.A DRL Women24 - 304555   
19:00Aranas-KarlskronaSweden-Handbollsligan31 - 2559411.738.192.55
19:30Vardar SCBT W-Buducnost WEurope-Champions League Women27 - 2767331.3810.303.66
19:30Halden-KolstadNorway-Grundigligaen24 - 2549512.318.691.82
20:00Dubrava-PorecCroatia-Premijer liga39 - 2466341.1215.757.88
20:00Kastela-ZametCroatia-Premijer liga37 - 2368321.3810.883.60
20:00Vive Kielce-SzegedEurope-Champions League26 - 2659411.3610.733.85
20:00St. Raphael-NimesFrance-Coupe de France34 - 2650501.2511.164.68
20:00Runar-Sandefjord TIFNorway-1. Division29 - 2356441.869.242.17
20:00St. Hallvard-FyllingenNorway-Grundigligaen21 - 3032685.4012.271.20
20:00Falk-LillestromNorway-Grundigligaen26 - 2646541.808.572.34
20:00Arendal-BaekkelagetNorway-Grundigligaen34 - 2059411.808.702.33
20:00Park-Kiper Piotrkow-Chrobry GlogowPoland-Superliga24 - 3035653.0510.361.46
21:00Fredericia-LemvigDenmark-1. Division30 - 2550501.649.032.61
21:30Barcelona-Flensburg-H.Europe-Champions League32 - 3056441.3910.183.69

Maç Sayısı: 65, Oynanan : 2, Yön:1, Skor : 0, Başarı : %50
Bahis oynayan tüm bireyler, bulundugu ülkenin kural ve yasalarindan sorumludur